UPOZORNĚNÍ

 12 -  13 - 14.7.2024 

zavřeno.

3 - 17.8.2024  dovolená

 Během prázdnin zrušena víkendová ordinace.

                                                     

 Je možné se předem objednat na tel. 775164416

 

Pozor od 1.1.2020

POVINNÉ ČIPOVÁNÍ PSŮ

Chovatel je povinen zajistit, aby byli psi platně očkování proti vzteklině

Očkování psa proti vzteklině je platné, pouze pokud je pes nezaměnitelně identifikován čipováním (dříve tetováním)

Chovatel je povinen zajistit aby identifikační číslo psa bylo zaznamenáno v dokladu o očkování psa.

Po označení psa mikročipem doporučujeme zaregistrovat se v některém z dostupných registrů zvířat (V naši ordinaci použiváme čipy renomovaných vyrobců s předplacenou registrací). Teprve po zaregistrování plní mikročip funkci prostředku k vyhledávání a nalezení psa v připadě zaběhnutí.

 

O nás

Veterinární ordinace byla otevřena v únoru v roce 2005. Věnujeme se hlavně preventivní péči, interní medicíně a chirurgii malých zvířat (psi, kočky, exotická zvířata). Od začátku fungování ordinace se snažíme zdokonalovat své praktické dovednosti a rozšiřovat přístrojové vybavení a prováděná vyšetření i zákroky. Vystavujeme také veterinární osvědčení pro přemisťování zvířat, provádíme čipování zvířat a vystavujeme mezinárodní petpasy. Od roku 2009 je součástí veterinární ordinace prodejna krmiv a chovatelských potřeb. K ordinaci patří čekárna, kde si můžete čekání zpříjemnit nápoji z automatu.

Veterinární ordinaci naleznete v Nové Pace v klidné vilové čtvrti nedaleko vlakové zastávky a novopackého gymnázia. Od centra je vzdálena přibližně 300 metrů. Před ordinací se nachází parkoviště s jedním rezervovaným místem pro tělesně postižené. Pro ně je zde také umístěn zvonek pro přivolání personálu.

Spolupracujeme také s jinými specializovanými pracovišti – veterinární kliniky, SVÚ Hradec Králové, SVÚ Praha, Vedilab Plzeň, Elisabeth Pharmacon s r.o.

O zdraví vašich zvířat se budou starat dva veterinární lékaři, poradí Vám i v oblasti výživy a krmiv. V době ordinačních hodin ošetřujeme pacienty bez objednaní, mimo ordinační hodiny je možné objednat se po telefonické domluvě.

Kontakty

Veterinární ordinace NOVAVET

Moravská 890, 509 01 Nová Paka

 +420 775 164 416, novavet@seznam.cz

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider slider slider

Veterinární ordinace pro malá i velká zvířata

Veterinární ordinace pro malá i velká zvířata

Veterinární ordinace pro malá i velká zvířata

Veterinární ordinace pro malá i velká zvířata